Skip to main content

O kancelarii

Działalność Kancelarii adwokata Piotra Bocianowskiego opiera się na współpracy z prawnikami będącymi specjalistami w swoich dziedzinach. Przy obecnie często zmieniających się przepisach konieczne jest zapewnienie obsługi na wysokim poziomie przez osoby zajmujące się w praktyce określonymi działami prawa, nie zaś mającymi wiedzę ogólną o prawie.

W ramach Kancelarii skupiamy prawników dla których dana dziedzina prawa jest nie tylko specjalizacją zawodową, ale też pasją w zakresie praktycznym jak również teoretycznym.

Taka też idea towarzyszy pracy założyciela kancelarii – adwokatowi Piotrowi Bocianowskiemu, specjalizującym się w prawie cywilnym, nieruchomościach oraz w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych.

 

Piotr Bocianowski

        Adwokat w Izbie Adwokackiej w Warszawie, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Aberdeen w Szkocji (LL.M.). Specjalizuje się w prawie pracy, ubezpieczeń społecznych, prawie cywilnym, prawie administracyjnym i nieruchomościach. Posiada doświadczenie w obsłudze klientów korporacyjnych oraz indywidualnych zdobyte w renomowanych kancelariach. Interesuje się komparatystyką prawniczą oraz zagadnieniami dotyczącymi procesu w sprawach pracowniczych oraz dotyczących nieruchomości. Prelegent na szkoleniach i konferencjach z zakresu prawa pracy. Autor publikacji z tego zakresu. Biegle włada językiem angielskim, w tym również terminologią prawniczą.

 

Kancelaria jest zrzeszona w ramach grupy kancelarii warszawskich: www.kancelariewarszawskie.pl

 

Adwokat Piotr Bocianowski jest certyfikowanym mediatorem w Centrum Mediacyjnym przy Naczelnej Radzie Adwokackiej: www.centrummediacji.nra.pl